MREŽA SKUPLJANJA AMBALAŽNOG OTPADA SZB ZA POLJOPRIVREDNA GOSPODARSTVA KOJA TREBAJU IMATI OVJERENI PRATEĆI LIST KAO DOKAZ DA SU OTPAD ZBRINULI NA ZAKONOM PROPISAN NAČIN

 

MREŽA SKUPLJANJA AMBALAŽNOG OTPADA SZB ZA POLJOPRIVREDNA GOSPODARSTVA KOJA TREBAJU IMATI OVJERENI PRATEĆI LIST KAO DOKAZ DA SU OTPAD ZBRINULI NA ZAKONOM PROPISAN NAČIN

 

2017

 

Osiguran je povrat ambalaže isključivo ovih tvrtki: Agroavant, AgroChem-Maks, Agroteks, BASF, Bayer CropScience, Chromos Agro, Danon, Dow AgroSciences, Florel, Genera, Iskra Zelina Kemijska Industrija, Monsanto, Orchem, Pinus Agro, Stockton, Syngenta Agro. Ambalaža ostalih tvrtki neće biti prihvaćena!

Molimo Vas da se u svrhu pravilnog zbrinjavanja ambalaže ostalih tvrtki koje nisu dio projekta, obratite proizvođačima/uvoznicima tih proizvoda.

 

Istarska županija

07.04.2017.

Finida bb (dvorište 6. maj)

 

Umag

9.00 – 11.00

Brtonigla

Nova Vas

Brtonigla

12.00 – 14.00

 

Istarska županija

12.04.2017.

Poslovni prostor Parka d.o.o.

Most 25

(u blizini parkirališta CIMOS)

Buzet

09.00 - 10.30

Parkiralište iza doma Josip Daus

Cerovlje 12

Cerovlje

12.00 – 14.00

 

Istarska županija

20.04.2017.

Pokraj tvrtke Agrolaguna d.d.  

 

Industrijska zona Žatika

Poreč

09.00 – 11.00

Poljoprivredna zadruga Agroistra

Industrijska zona Galižana 27

Pula

13.00 – 14.30

 

Primorsko - goranska županija

27.04.2017.

Poljoapoteka Cortina

Novo naselje Mravinci bb

Čavle

9.00 – 11.00

 

Vukovarsko – srijemska županija

04.05.2017.

PZ Napredak

K.Tomislava 40

Gradište

9.00 – 12.00

 

Brodsko – posavska županija i Požeško - slavonska županija

09.05.2017.

PPK d.o.o. Nova Gradiška

Urije bb

Nova Gradiška

9.00 – 13.00

 

Brodsko – posavska županija

15.05.2017.

PZ Prvča,

Maloprodajno mjesto br.6

108. brigade ZNG br. 3

Sibinj

8.30 – 10.30

Agronom d.o.o.

Ul. Jure Piškovića bb

Gornja Vrba

11.30 – 13.00

 

Požeško – slavonska županija

19.05.2017.

Kutjevo d.d.

Trg Graševine 2

Kutjevo

8.00 – 11.00

Kutjevo d.d.

Trg Vilima Korajca 13

Kaptol

11.30 – 14.00

 

Požeško – slavonska županija

23.05.2017.

Orozfarm

Zvonimirova 24

Pleternica

8.00 – 11.00

Komunalno društvo

Kralja Tomislava 56e

Čaglin

12.00 – 14.00

 

Požeško – slavonska županija

29.05.2017.

Agronom d.o.o.

Voćarska bb, Završje

Brestovac

9.00 – 13:00

 

Karlovačka županija

01.06.2017.

Agroprojekt d.o.o.

Obala Trnskog 19

Karlovac

8.00 – 10.00

Medven trgovina d.o.o.

Mali Erjavec 4

Mali Erjavec

11.00 – 12.00

Vinski podrum Vrbanek

Obrež Vivodinski 1

Vivodina

13.00 – 15.00

 

Brodsko - posavska županija

05.06.2017.

Braniteljska zadruga Kobaš

Kloštarska 6

Slavonski Kobaš

09.00 – 11.00

 

Karlovačka županija

07.06.2017.

Autobusna stanica kod crkve sv. Antuna

 

Duga Resa

8.00 – 10.00

 

Osječko - baranjska županija

09.06.2017.

Općina Gorjani

Kula 1

Gorjani

08.00 – 10.00

 

Karlovačka i Ličko – senjska županija

19.06.2017.

Madig – Mrežnica d.o.o.

Kralja Zvonimira 131

Otočac

8.00 – 10.00

Poljopromet d.o.o.

Lički Osik 81 (Stari)

Lički Osik (Stari)

11.00 – 13.00

 

Vukovarsko – srijemska županija

27.06.2017.

Kooperacija Vupik

Željeznička 33

Čakovci

08.30 - 11.00.

Agro Tovarnik

Rusinjska b.b.

Mikluševci

11:30 – 13.00

 

Bjelovarskobilogorska županija

29.06.2017.

P.Z. Štefanje

Štefanje 84 a

Štefanje

8.00 – 10.00

 

Bjelovarskobilogorska županija

03.07.2017.

DVD u Gudovcu

Gudovac 41

Gudovac

8.00 – 10.00

 

Bjelovarskobilogorska županija

05.07.2017.

Šnajder d.o.o.

Bilogorska 74

Kapela

8.00 – 11.00

 

Bjelovarskobilogorska županija

07.07.2017.

Sajmište u Garešnici

 

Garešnica

8.00. – 11.00.

 

Bjelovarskobilogorska županija

10.07.2017.

Sima-agro d.o.o.

Donji Sređani 47

Dežanovac

8.00. – 10.00.

 

Sisačko – moslavačka županija

12.07.2017.

ABUNDAN d.o.o.

Sv. Mihovila 19

Velika Ludina

8.00 – 11.00

 

Sisačko – moslavačka županija

14.07.2017.

Kod Društvenog doma

Radićeva ulica

Kutina

8.00 – 10.00

Sajmišna ulica

kod Veterinarske ambulante

Lipovljani

11.00 – 13.00

 

Sisačko – moslavačka županija

17.07.2017

Komunalac Glina d.o.o.

Jukinačka 104

Glina

8.00 – 11.00

PZ Prvča

Barice Rapić 1a

Sisak

12.30 – 16.00

 

Sisačko – moslavačka županija

19.07.2017

Sajmište Popovača

Moslavačka bb

Popovača

8.00 – 11.00

 

Bjelovarskobilogorska županija

21.07.2017.

Parkiralište kod Općine Šandrovac

Bjelovarska 6

Šandrovac

8.00. – 11.00.

 

Bjelovarskobilogorska županija

24.07.2017.

Sajmište

Početak Bjelovarske ulice

Veliki Grđevac

8.00. – 11.00.

 

Bjelovarskobilogorska županija

26.07.2017.

Parking za teretna vozila u ulici Ljudevita Gaja

Trg Križnog puta

Daruvar

8.00. – 11.00.

 

Bjelovarskobilogorska županija

28.07.2017.

Sajmište

Sv. Andrije bb

Čazma

8.00. – 11.00.

 

Osječko - baranjska županija

28.07.2017.

Dvorište komunalnog društva

Kolodvorska 1

Koritna

08.00 – 12.00

 

Sisačko – moslavačka županija

31.07.2017

Prostor stočnog sajma u Sunji

Sajmište bb

Sunja

8.00 – 11.00

 

Požeško – slavonska županija

01.08.2017.

PZ Prvča

Pavla Radića 44

Požega

09.00 – 12.00

 

Vukovarsko – srijemska županija

04.08.2017.

PZ Bogdanovci

Žrtava domovinskog rata bb

Bogdanovci

08.30 – 12.30

 

Vukovarsko – srijemska županija

07.08.2017.

PTPO Baruz

Patkovićeva 36

Bobota

 8.00 -11.00

 

Vukovarsko – srijemska županija

09.08.2017.

Prostor kod sportske dvorane – Ivankovo

Bošnjaci 12

Ivankovo

08.30 -12.00

 

Vukovarsko – srijemska županija

11.08.2017.

Trgovački obrt Tina

I.G. Kovačića 106

Ilok

 9.00 – 13.00

 

Vukovarsko – srijemska županija

16.08.2017.

Agro Tovarnik

Vl. Ivana Burika 34

Tovarnik

9.00 – 11.30

 

Vukovarsko – srijemska županija

18.08.2017.

PZ Napredak

Strossmayerova b.b.

Babina Greda

8.30 – 10.00

PZ Napredak

Velika Cerna 147

Cerna

11.00 – 13.00

 

Vukovarsko – srijemska županija

21.08.2017.

CEZAREJA d.o.o.

Soljanska 56

Drenovci

8.30 – 12.30

 

Vukovarsko – srijemska županija

23.08.2017.

Ruris d.o.o.

Strosmajerova 61

Bošnjaci

09.00 – 10.30

PZ Napredak

V.Nazora 8

Bošnjaci

11.00 – 12.30

 

Brodsko - posavska županija

24.08.2017.

PZ Prvča,

Maloprodajno mjesto br.15

Alojzija Stepinca 18

Sikirevci

8.30 – 13.00

 

Osječko – baranjska županija

25.08.2017.

PZ Topolje

Republike 50

Topolje

8.30 – 10.30

Dom Kulture

V.Nazora 32

Popovac

10.30 – 12.00

 

Vukovarsko – srijemska županija

28.08.2017.

CEZAREJA d.o.o.

Skorotinci 7

 

Otok

Industrijska zona

 8.30 -13.00

 

Osječko – baranjska županija

30.08.2017.

Općina Kneževi Vinogradi

Vaga prema Kotlini

Kneževi Vinogadi

8.00 – 10.00

 

Osječko – baranjska županija

31.08.2017.

Agrar T.P.P. (Habada)

Kralja Tomislava bb

Selci Đakovački

8.30 – 11.00

Europlantaže d.d.

Trg 2

Brođanci

12.30 – 13.30

 

Zadarska županija

31.08.2017.

Nadinsko blato

 

Nadin

8.00 – 10.00

 

Krapinsko - zagorska županija

01.09.2017.

Poljoprivredna mljekarska zadruga Zagorka

Trg Sv. Jurja 8

(farma Jelenjak)

Desinić

8.00 – 10.00

 

Krapinsko - zagorska županija

04.09.2017.

Micak d.o.o.

Kolodvorska 47a

Marija Bistrica

8.00 – 10.00

 

Virovitičko – podravska županija

06.09.2017.

Iza benzinske postaje u Pitomači

Ulica Ljudevita Gaja 134

Pitomača

8.00 - 11.00

 

Virovitičko – podravska županija

07.09.2017.

Slatina kom d.o.o.

Trg Ruđera Boškovića (stara tržnica)

Slatina

8.00 – 11.00

 

Virovitičko – podravska županija

11.09.2017.

PP Orahovica d.d. - Gutmanovci

Zakov gaj

Gutmanovci

8.30 – 12.00

PP Orahovica d.d.

Zdenci b.b.

Zdenci

13.00 – 14.30

 

Zagrebačka županija

13.09.2017.

Parkiralište gradskog stadiona

Celine 8

Vrbovec

  8.00 – 11.00

 

Zagrebačka županija

14.09.2017.

Sajmište u Dubravi

Radnička ulica bb

Dubrava Vrbovečka

  8.00 – 11.00

 

Zagrebačka županija

15.09.2017.

Poljoapoteka Jakopović

Lipovec Lonjski 17

Lipovec Lonjski

Kloštar Ivanić

8.00 – 11.00

 

Zagrebačka županija

18.09.2017.

Cipro d.o.o.

Josipa Predavca 10

Dugo Selo

8.00 – 10.00

Sajmište Pisarovina

Karlovačka 8A

Pisarovina

11.30 – 13.30

 

Šibensko – kninska županija

20.09.2017.

PZ Primošten Burnji (skladište)

Draga 6

Primošten Burnji

10.00 - 11.30

Dalmacija vino Split d.o.o.

Radna jedinica Drniš

I. Meštrovića 38

(lokacija Cecela)

Drniš

13.00 – 15.00

 

Grad Zagreb i Zagrebačka županija

21.09.2017.

Distributivni centar za voće i povrće d.o.o.

Rakitovac 244 b

Vukovina

8.00 – 10.00

DVD Odranski Obrež (plato ispred)

Obreška cesta 119

Odranski Obrež

10.30 – 12.00

 

Grad Zagreb i Zagrebačka županija

22.09.2017.

Poljoapoteka Papiga

Črećan 10 b

Sv. Ivan Zelina

8.00 – 11.00

Veterinarska ambulanta u Belovaru

Varaždinska 55

Belovar

11.30 – 12.30

 

Splitsko - dalmatinska i Dubrovačko - neretvanska županija

25.09.2017.

Poljoapoteka Hipodrom

Put Piketa 24

Sinj

9.00 – 11.00

Poljopromet d.o.o.

Jasenska bb

Opuzen

14.00 – 16.00

 

Splitsko - dalmatinska županija

26.09.2017.

Poljopromet d.o.o.

Glavina Donja 373

Imotski

8.00 – 10.00

 

Karlovačka županija

27.09.2017.

Agroprojekt d.o.o.

Obala Trnskog 19

Karlovac

8.00 – 10.00

Medven trgovina d.o.o.

Mali Erjavec 4

Mali Erjavec

11.00 – 12.00

Vinski podrum Vrbanek

Obrež Vivodinski 1

Vivodina

13.00 – 15.00

 

Zagrebačka županija

28.09.2017.

Poljoprivredna apoteka Agromarket „Poljoprivredna stanica“

Zrinski Frankopana 12

Jastrebarsko

8.00 – 10.00

Penić-promet

Krašić 96

Krašić

10.30 – 12.00

 

Zagrebačka županija

29.09.2017.

Agronom d.o.o.

Ulica 65. bataljuna ZNG 48

Ivanić Grad

 8.00 – 11.00

 

Varaždinska županija

02.10.2017.

Polje d.o.o.

Kolarova 2

Veliki Bukovec

8.00 – 10.00

 

Varaždinska županija

04.10.2017.

Poljodom d.o.o.

Gospodarska 2

Ivanec

8.00 – 11.00

 

Varaždinska županija

06.10.2017.

Sakupljalište repe (repodrom)

Stjepana Radića 1

Vidovec

8.00 – 11.00

 

Varaždinska županija

09.10.2017.

CIPRO d.o.o.

Varaždinska bb

Petrijanec, Majerje

8.00 – 11.00

 

Varaždinska županija

11.10.2017.

PZ Jalžabet

Prodavaonica br. 1

Suhodolska 21

Jalžabet

8.00 – 10.00

 

 

Koprivničko – križevačka županija

13.10.2017.

Agronom d.o.o.

Trg Tomislava Bardeka 17

Sokolovac

8.00 – 11.00

 

Koprivničko – križevačka županija

17.10.2017.

Agronom d.o.o.

Trg Matije Gupca 2

Novigrad  Podravski

8.00 – 11.00

 

Koprivničko – križevačka županija

19.10.2017.

Gola – općinsko skladište

A. Šenoe

Gola

8.00 – 12.00

 

Koprivničko – križevačka županija

23.10.2017.

Parkiralište ispred DVD-a

Sv.Petar Orehovec 131

Sv.Petar Orehovec

8.00 – 11.00

 

Koprivničko – križevačka županija

26.10.2017.

Ager Bonus d.o.o.

Palih boraca 1

Đelekovec

8.00 – 11.00

 

Međimurska županija

03.11.2017.

Poljoprivredna zadruga Čakovec 

Kolodvorska 74

Donji Kraljevec

8.00 – 12.00

 

Međimurska županija

09.11.2017.

Poljoprivredna zadruga Čakovec

Sajmišna bb

Kotoriba

8.00 – 11.00

 

Međimurska županija

13.11.2017.

Kocen Agro d.o.o.

Štrigova 76

Štrigova

8.00–11.00

 

16.11.2017.

Agromartin d.o.o.

Čakovečka bb

Sv.Martin na Muri

8.00-10.00

 

Međimurska županija

20.11.2017.

Dodlek - Agro d.o.o.

Lipovke 6

Belica

8.00 – 11.00

 

Međimurska županija

23.11.2017.

Poljoposavec d.o.o.

Matije Gupca 5a

Dunjkovec

8.00 – 10.00

 

Koprivničko – križevačka županija

30.11.2017.

Reciklažno dvorište

Adolfa Daničića bb

Koprivnica

8.00 – 12.00

 

Koprivničko – križevačka županija

04.12.2017.

Industrijska zona Čret

Kod skretanja za Lemeš Križevački

Križevci

8.00 – 12.00

 

Koprivničko – križevačka županija

07.12.2017.

Agronom d.o.o.

Kolodvorska 19

Đurđevac

8.00 – 11.00

 

Koprivničko – križevačka županija

11.12.2017.

Sajmište Sveti Ivan Žabno

Zagrebačka bb

Sveti Ivan Žabno

8.00 – 11.00

 

Koprivničko – križevačka županija

13.12.2017.

Sajmište Gornja Rijeka

Novoselska ulica 15

Gornja Rijeka

8.00 – 11.00

 

 

Pratite nas

Autorsko pravo © Bayer AG